Naujas Kultūros savanorių ir Artspark* projektas „Baltic brass“: MUMS REIKIA BŪTENT TAVĘS!

„Kultūros savanoriai“ kartu su  Všį „Artspark“ ir Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija vykdo projektą „Baltic brass“, skirtą vaikams ir jaunimui nuo 6 iki 18 metų iš asocialių, socialiai remtinų ir mažas pajamas gaunančių šeimų. Projekto metu apie 200 vaikų ir jaunimo iš Panevėžio regiono mokosi groti pučiamaisiais muzikos instrumentais. Jiems padeda mokytojai iš Lietuvos Pučiamųjų Instrumentų Asociacijos ir „Artspark“ įkūrėjas,

dirigentas Daniel Ray (JAV) ir Thomas Claesen (Nyderlandai).

Programos pagrindinis tikslas – suteikti galimybę įsitraukti į prasmingą bei ugdomąją muzikinę veiklą, lavinti būtinus gyvenimo įgūdžius bei rodyti sektiną pavyzdį.

Pirmoji projekto dalis – Mėlynoji Stovykla (System Blue Camp).

Pirmame projekto etape (iki gegužės mėn.) mes ieškome savanorių galinčių darbuotis ruošiantis projekto įgyvendinimui.

Projektui reikalingi savanoriai, kurie galėtų padėti planuoti projekto veiklas, administruoti socialinių tinklus, rašyti pranešimus ar straipsnius, kurti filmukus ir kitą įdomų turinį bei pagelbėti organizaciniuose projekto darbuose.

Jeigu Jus sudomino pasiūlymas, užpildykite šią anketą: BALTIC BRASS SAVANORIO ANKETA

Artimiausiu metu savanoriai bus kviečiami dalyvauti mokymuose, o po jų nieko nelaukus kibsime į darbus. Kiekvienas galės dirbti pagal savo galimybes bei užimtumą. Ruošiantis šiam projektui savanoriai įgys daug naudingų ir reikalingų žinių ir gebėjimų, kurie padės patiems tobulėti įvairiose srityse.

Daugiau informacijos apie projektą „Baltic brass“: Projekto aprašymas

Daugiau informacijos apie „Artspark“: Organizacijos pristatymas (anglų k.)

Jeigu kyla klausimų rašyk mums info@savanoriauk.lt. Napraleisk progos tapti didžiulio kultūrinio-socialinio projekto dalimi!

 

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: