Portalas SAVAS ieško savanorių

savSAVAS – tai idėja, kuri gyvuoja jau beveik 20 metų. Šio portalo tikslas – suteikti Jums visą naudingą informaciją, kur kaip ir kada galite gilinti savo žinias, parodyti savo sugebėjimus, mokytis dalykų, kurių neišmoksite jokiame universitete ar mokykloje. Čia pateikiamos akademinio gyvenimo naujienos ir analizuojamos studentams bei moksleiviams aktualios problemos.

SAVAS kaip Kauno studentų laikraštis įkurtas 1995 m. gegužės mėn., leistas 3 000 egz. tiražu. Nuo 1996 m. sausio mėn. tapo Lietuvos studentų laikraščiu, jį galėjo skaityti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos studentai. Nuo 2013 m. laikraštis popieriniame formate nebeleidžiamas, tačiau būtent Tu gali inicijuoti popierinio leidinio sugrąžinimą!

Taigi, jeigu Tu: – rašai ir nori savo mintimis nori pasidalinti su kitais, – svajoji tapti žurnalistu ir imti interviu, – fotografuoji, – maketuoji,

prisijunk prie akademinio jaunimo portalo Savas.lt. Vienintelis reikalavimas – noras susipažinti su žurnalistikos virtuve. Apie norą prisijungti prie portalo kolektyvo pranešk el.paštu redaktorius@savas.lt.

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: