Mums jau ketveri!

giraffegateauŠiandien „Kultūros savanoriams“ sueina ketveri metai. Prieš keturis metus viskas prasidėjo nuo puodelio arbatos, keleto draugų ir idėjos, o šiandien jau vienijame beveik 800 savanorių. Per keturis metus padėjome organizuoti ir koordinuoti savanorius daugiau nei 30-čiai renginių, o mūsų svetainės pagalba savanorių rado daugiau nei 150 kitų organizacijų.

Dalyvavome ne vienuose mokymuose, susitikimuose ir konferencijose, skirtuose skatinti savanorystę, apie tai, kodėl verta savanoriauti pasakojome įvairių mokyklų moksleiviams, studentams ir savanorystės mugių lankytojams. Kartu šventėme savanorių dienas, savanorystės metus, gimtadienius ir kitas šventes. Draugavome ir rengėme bendrus renginius su kitomis savanoriškomis organizacijomis, mokėmės iš jų ir iš jūsų, kaip būti geresniais savanoriais ir savanorių koordinatoriais. Ir net sukūrėme filmuką apie Kultūros savanorį!

Ir, žinoma, savanoriavome! Gatvės muzikos dienose, Kultūros naktyse ir daugybėje kitų mažesnių ar didesnių renginių.

Ketverių metų jokiu būdų nebūtume sulaukę be Jūsų –  visų savanorių, kurie savanoriavote su mumis. Ačiū, kad palaikote kultūrinės savanorystės idėją ir padedate įvykti daugeliui renginių Lietuvoje. Su jūsų pagalba tikimės sulaukti dar ne vieno gimtadienio!

Su gimtadieniu! Sveikiname Jus, mus ir visus!

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: