GMD: Super šventei Vilniuje reikalingi super savanoriai !!!

nuotraukos autor- -  Migl- Dudonyt-

Tegu nė vienas nedrįsta ginčytis, kuri diena metuose visoje Lietuvoje yra pati kiečiausia. Žinoma, kad Gatvės muzikos diena, kuri šiemet vyks gegužės 17-ąją! Padarom trumpą kelionę mintyse į praeitį:

 Kiekviename miesto centro kampe skamba muzika, žmonės šypsosi, šoka, ploja ir dainuoja kartu. Visur tiek daug geros energijos ir džiaugsmo, kad net didžiausi rimtuoliai nusišypsodami turi pripažinti šiandien pralaimėję. Tiesiog eini, šoki, dainuoji, groji, žaviesi ir jautiesi laimingiausios šalies piliečiu!

Na va, įsitikinom, o dabar prie reikalo! Dalykas toks, kad šauniausia diena neįvyktų ne tik be muzikantų bei organizatorių, bet ir be pačių puikiausių savanorių. Reikia, įrodymo, prašom. Vėl į darbą jungiam vaizduotę:

GMD, žmonės išeina į gatves ir…nežino kur eiti, nes a) namie pasibaigę spausdintuvų dažai, jie neatsispausdinę žemėlapių, b) Vilnius kiek naujas miestas ir ta iš kažkur Vilniaus gatvė nelabai ką sako, c) net neįsivaizdavo, kad bus tiek grupių ir dar jų grojimo laikas ribotas…. Bando rasti mylimas grupes, bet kai galiausiai randa reikiamą vieta, pasirodymas jau pasibaigęs…, girdi kalbant apie nerealų pasirodymą ir kad grupė dar kart gros, bet o kur tiksliai??? O kur dar vargas su muzikantais, nėra kas jiems visiems išdalina GMD ženkliukus, jie vargšai bando kokiai senai bobutei išaiškinti, kad yra kokios super puikios X grupės narys, o jai pavadinimas nieko nesako ir tiek.

Na bet jei šiaip ne taip, iš didelės meilės muzikai, visi iškenčia anksčiau minėtus vargus, kita bėda ne ką mažesnė. Kai išeini į gatves, viskas taip puiku kad net pamiršti darytis nuotraukas, arba fotiko juostelė kaip tik pasibaigia atradus nerealiausią muzikantą. O neužfiksuota, tarsi ir neįvykę…

Fuh, nusipurtom. Bet esmė turbūt aiški. Savanoriai GMD gyvybiškai svarbūs. Taigi ieškom kaip jau supratot savanorių:

Infocentre:  Infocentruose nuolat budės keletas savanorių, kurie dalins praeiviams šventės žemėlapius, teiks informaciją, dalins šventės atributiką muzikantams. Savanoriai bus paskirstyti į pamainas po 2 val. nuo 11 iki 21 val.

Infocentrams ieškome 50 savanorių (kai surinksime reikalingą skaičių, anketa bus pašalinta, apie tai informuosime)

Įamžinti šventės akimirkas. Kaip? Kviečiame savanorius fotografuoti ar filmuoti kuo daugiau nuostabių šventės akimirkš, o medžiagą prašysime sukelti į viename iš infocentrų esantį kompiuterį.

Fotografų/filmuotojų skaičiaus griežtai neribosime, tačiau anketas priimsime tik iki gegužės 16 d. vakaro.

O beje, yra ir dar daugiau savanorystės pliusių, apie kuriuos gal ne visi savanoriai ir susimąsto. Atskleisim keletą:

Kaip jums akies mirktelėjimas dievinam muzikantui išduodant ženkliuką info centre? O gal itin puikaus grupės pasirodymo užfiksavimas, iš kurio net gali gimti video klipas ir sulaukti laaabai didelio pasisekimo. Arba… Ai, visko neišduosim 😉

Anketa savanoriams:

http://goo.gl/4gwbFZ

Anketa savanoriams-fotografams:

http://goo.gl/yNCCJN

SVARBU: Susitikimo vietą ir laiką pranešime atrinktiems savanoriams el.paštu. Planuokime susitikimą surengti trečiadienio vakarą.

Jei kartais nespėsite užsiregistruoti į nei vieną anketą, per daug nenusiminkite. Išeikite į miestą ir tiesiog pasimėgaukite švente. Jei mokate groti ar dainuoti – ateikite pagroti prie bet kurio informacijos centro – taip pakelsite kitų centro savanorių nuotaiką. Arba tiesiog pasiimkite kokį nors mušamąjį instrumentą ir ateikite su mumis visais patriukšmauti į baigiamąjį šventės renginį ant Gedimino 9 laiptų.

Jei turite klausimų, pastabų ar komentarų, rašykite mums į savanoriai@gmd.lt

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: