Ieškokime šviesos tamsoje kartu! – “Kultūros naktis” renka SUPER SAVANORIŲ komandą

KN-logo-1(1)Šviesos ieškok tamsoje “– toks  šiemet naktį iš birželio 19 į 20 d. (penktadienį) Vilniuje vyksiančios „Kultūros nakties“ šūkis. Kad visos nakties idėjos būtų sėkmingai įgyvendintos, jau devintus metus vyksiančiam renginiui reikalinga savanorių pagalba.

Šiemet „Kultūros naktis“ ir vėl siūlys rekordinį skaičių įvairiausių renginių, tad reikės daugybės saulės ir kitų nesklandumų tramdytojų bei padėjėjų, apsišarvavusių plačiomis šypsenomis, maišais noro padėti bei, žinoma, gerai matančių naktį.

Festivalio renginiai vyks nuo 18 val. vakaro iki 2 val. ryto ir savanorių pagalbos reikės:

  • infocentruose (būti šventės veidu ir entuziastingai papasakoti, kur ir kada vyks įvairiausi renginiai ar su pasididžiavimu įteikti šventės žemėlapį)
  • įvairiuose renginiuose, projektuose (padėti kūrėjams nustebinti naktį bei valdyti siautėjančius nakties gerbėjų srautus)
  • įamžinant šventės akimirkas (užfiksuoti tik nakties metu matomas nerealiausias šypsenas, jaudinančius pasirodymus bei visą kitą, kas tik pasirodys verta išsaugojimo)

Savanorystė, o ypač „Kultūros naktyje“ yra ypatingas nuotykis, o kartu ir galimybė tapti didelės įsimintinos šventės dalimi bei sutikti daug puikių žmonių! Beje, galima savanoriauti ir keliose srityse.

 Visi, norintys ir galintys savanoriauti „Kultūros naktyje“ kviečiami jau dabar (bet ne vėliau kaip iki birželio 8 d.) užpildyti šią anketą: https://docs.google.com/forms/d/1TUZxUQHNjd1Yj-vvGljbdGcYJKwqObdhpgq6DUS2uio/viewform

Visiems užsiregistravusiems savanoriams papildomą informaciją siųsime el. paštu. Be to, prieš „Kultūros naktį“ vyks savanorių mokymai, kuriuose pasiskirstysime pamainomis ir išsidalinsime projektus, kuriems reikės savanorių pagalbos.

Beje savanoriauti šventėje galima nuo 16 metų, tačiau 18 metų neturintys savanoriai gali savanoriauti tik iki 22 valandos (Bet juk vis tiek verta, ar ne?). Savanorių, kuriems jau yra 18 metų, prašysime savanoriauti vėlesnėse pamainose.

Dėl visų su savanoriais susijusių klausimų prašome kreiptis el. paštu:

kristina@savanoriauk.lt

Įspėjimas: be gausios savanorių pagalbos saulė gali ir nenusileisti, tad jei norite puikaus renginio, kvieskite visus draugus savanoriauti ir prisijunkite kartu prie „Kultūros nakties“ komandos!

 

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: