„Kultūros naktis“ 2017 kviečia savanoriauti!

Mums reikia tavo pagalbos ir šypsenų, kad vienuoliktoji „Kultūros Naktis“ įsisiūbuotų netikėčiausiose miesto erdvėse ir paverstų naktį vienu dideliu kultūros ir meno festivaliu. Jau birželio 16-ąją kartu užgesinkime šviesas ir pasinerkime į kultūringą, šurmuliu pulsuojantį Vilnių. Kadangi menu, muzika ir kultūra geriausia mėgautis tamsoje, nes naktį viskas kitaip, ieškome drąsių ir smalsių savanorių pasiruošusių padėti naktinėjantiems vilniečiams ir sostinės svečiams.

Festivalio renginiai vyks nuo 18 val. vakaro iki 2 val. ryto ir savanorių pagalbos reikės:

  • Infocentruose (būti festivalio veidu ir entuziastingai papasakoti, kur ir kada vyks įvairiausi renginiai, dalinti žemėlapius);

  • Įvairiuose renginiuose, projektuose (pagalba projektų vykdytojams suvaldant naktinėtojų srautus ir kiti svarbūs darbai);

  • Įamžinti šventės akimirkas (pamatyti naktį kitaip užfiksuojant nuoširdžiausias šypsenas, įsimintiniausias emocijas bei visą kitą, kas tik pasirodys verta išsaugojimo).

Prisijunk prie „Kultūros nakties“ savanorių komandos ir pasinerk į naujų įspūdžių bei pažinčių sūkurį. Jei tik bus noro, savo kultūringą laiką galėsite skirti kelioms sritims.

Visi, norintys ir galintys savanoriauti „Kultūros naktyje“ kviečiami jau dabar užpildyti šią anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrTWNZtmeyLDmsol3Y_2Gu_oxZuvPGuxTJIbROCarxs8TR0g/viewform

Anketų lauksime iki birželio 5 d., nepramiegokite!

Visiems užsiregistravusiems savanoriams papildomą informaciją siųsime el. paštu. Prieš „Kultūros naktį“ susitiksime pasiskirstyti pamainomis, išsidalinti projektus ir aptarti kitus svarbius dalykus.

Savanoriauti festivalyje galima nuo 16 metų, tačiau 18 metų neturintys savanoriai gali savanoriauti tik iki 22 valandos. Tų, kuriems 18 ir daugiau, prašysime pagelbėti vėlesnėse pamainose.

 

Dėl visų su savanoriais susijusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: geriausisavanoriai@gmail.com

 

Įspėjimas: be gausios savanorių pagalbos saulė gali ir nenusileisti, muzika nesuskambėti, durys, kurios turėjo atsiverti, gali likti užrakintos. Tad kviečiame pačius būti aktyviais, kviesti draugus savanoriauti ir kartu prisijungti prie kūrybingos „Kultūros nakties“ komandos!

 

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: