Ieškomi savanoriai rudenį Lietuvoje įvyksiančiam interneto valdymo forumui

Lietuva kartu su Jungtinėmis Tautomis 2010 m. rugsėjo 14–17 d. Vilniuje, Litexpo rūmuose, organizuoja penktąjį Interneto valdymo forumą.

Interneto valdymo forumas skirtas pasaulio vyriausybinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms, privačiam sektoriui ir akademinei bendruomenei keistis nuomonėmis, dalytis geriausia praktika ir ieškoti bendrų sprendimų, kad būtų užtikrintas interneto saugumas, stabilumas, technologinė ir socialinė plėtra. Šis kasmetinis renginys iš viso pasaulio pritraukia apie 1500-2000 dalyvių. Interneto valdymo forumo metu vyks apie 100 sesijų, darbo grupių ir diskusijų, tiesiogiai internetu bus transliuojama iš pagrindinių sesijų į 116 pasaulio šalis ir pasieks 27 tūkst. žiūrovų.

Maloniai kviečiame savanorius, turinčius praktinių anglų kalbos (ir pageidautina kitų kalbų) žinių bei entuziazmo, padėti JT komandai ir Susisiekimo ministerijai organizuojant renginio dalyvių iš daugiau nei 100 pasaulio šalių registraciją, darbo grupių susitikimus. Taip pat bus reikalingi asmenys, turintys praktinių anglų kalbos žinių ir kompiuterinės įrangos Joomla, PHP, mySQL bei CSS žinių, kurie galėtų būti atsakingi už renginio transliacijos internetu stebėseną, paleisti ir sustabdyti kodavimus, redaguoti Flash video ir kt. Iš viso planuojame suburti 60 studentų ir savanorių, kurie rugsėjo 6–18 d. galėtų padėti rengiant Interneto valdymo forumą, komandą. Tikiu, kad jaunimui tai bus puiki proga įgyti vertingos patirties bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų Organizacijos komanda bei organizuojant globalų tarptautinį renginį Vilniuje. Daugiau informacijos apie rengiamą Interneto valdymo forumą galite rasti adresu http://www.intgovforum.org arba http://www.igf2010.lt/.

Susidomėjusius maloniai prašome kreiptis į Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus specialistę Jolantą Šukštienę ir registruotis tel. (8 5) 239 3884 arba el. paštu j.sukstiene@transp.lt.

LR Susiekimo ministerijos informacija

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: