Literatūros festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi!“ ieško savanorių

Nuotykiai tesiasiBirželio 9 d., šeštadienį, Anykščiuose esančiame nuostabiame Dainuvos slėnyje, vyks literatūros, meno, sporto ir kitų vasaros išdaigų šventė visai šeimai „Nuotykiai tęsiaisi!“ Tai nemokamas, visiems prieinamas renginys, išsiskirsiantis veiklų ir vedėjų gausa, kviesiantis įvairaus amžiaus vaikus, jaunimą bei jų tėvelius, senelius ir kitus prijaučiančius visą dieną praleisti įspūdingame gamtos kampelyje dalyvaujant fantazijos įkvėptuose užsiėmimuose ir susitikimuose. Renginys vyks vieną dieną nuo 11 iki 19 val.

Jei kombinacija literatūra-menas-gamta-daug pozityvo skamba kaip viliojanti perspektyva, tuomet kviečiame prisijungti prie festivalio savanorių komandos. Tai pirmas festivalis ir jam ypatingai reikalinga Jūsų pagalba 🙂

Kokios pagalbos prašytumėm? Renginiui ruošiantis – informacijos sklaida (plakatų, lankstinukų platinimas, informacijos facebooke platinimas ir pan.), parengiamieji darbai (dekoracijų montavimas renginio vietoje, erdvių įrengimas ir pan.), renginio metu – budėjimas renginio erdvėse, pagalba rengiant veiklas ir panašia, festivalio filmavimas/fotografavimas.

Be geros nuotaikos ir puikių įspūdžių, savanoriams padovanosime knygų vaikams ir paaugliams rinkinį ir pasirūpinsime maitinimu renginio metu.

Labai prašytume, kad savanoriai būtų ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus. Užpildytų savanorių anketų laukiame iki gegužės 28 d. Anketą rasite čia https://goo.gl/forms/X92gpBvHiUVyIwfu2

Turite klausimų ar norėtumėt pabendrauti? Susisiekite su Justinu 8 616 26966 arba labas@vaikuzeme.lt

Daugiau apie festivalį sužinosite čia www.facebook.com/nuotykiaitesiasi/

Festivalį organizuoja literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ www.facebook.com/vaikuzeme

 

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: