„Naujamiesčio revoliucija“ ieško savanorių-sukilėlių!

„Naujamiesčio revoliucija“ – tai neformalus judėjimas, vienijantis šiam rajonui ir jo ateičiai neabejingus žmones. Judėjimas tiki, kad sujungus Naujamiesčio potencialą ir kurybiškas idėjas, šis rajonas taps stilingiausiu Vilniaus traukos centru.

Projekto iniciatoriai, tarp kurių yra Vilniaus dizaino kolegija, Menų Fabrikas “LOFTAS”, Daiktų Viešbutis ir žymus Lietuvos atlikėjas Viktoras Diawara, dirba ir kuria Naujamiestyje kiekvieną dieną.

Dabar „Naujamiesčio revoliucijai“  reikia Tavo pagalbos. Galbūt jau matei „Naujamiesčio revoliucijos“ stotelę šalia J. Basanavičiaus ir Švitrigailos gatvių sankryžos (plačiau – http://www.newtownrevolution.lt/?p=207). Joje yra didelis ir nestandartinis Naujamiesčio žemėlapis. Tikimąsi, kad žemėlapis įkvėps vilniečius ir miesto svečius atrasti Naujamiesčio rajoną, tačiau norint pasiekti šį tikslą, reikia, jog žemėlapis atsidurtų visame mieste. Būtent todėl  projekto organizatoriai padarė daug „kišeninių“ žemėlapio kopijų, kurias norima paskleisti po Vilniaus kavines, barus, klubus, galerijas bei kitas įdomių žmonių traukos vietas. Būtent čia nebus išsiversta be Tavo pagalbos.

Jei tu pritari „Naujamiesčio revoliucijos“ idėjoms ir esi pasiryžęs padėti, brūkštelk laišką adresu vytautas[eta]newtownrevolution[taskas]lt, arba paskambink telefonu 8 656 25 229 (Vytautas) ir prisijunk prie Naujamiesčio atgimimo!

Visą tai planuojame daryti šių metų lapkričio 13 dieną (šeštadienį) nuo 13.00 valandos.

Laukiame Tavęs!

www.newtownrevolution.lt

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: