Kategorijos ‘ Kiti’ archyvas

Kūrybinės vasaros stovyklos

Antradienis, 1 birželio, 2021
Kviečiame  savanoriauti Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos vasaros dienos stovyklų programose.
Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla, 2021 m. birželio 14 – liepos 30 d. organizuoja  kūrybinę dienos stovyklą „SAPIENS“ (programa skirta mokyklos 30-mečiui)
Stovykla skirta 7-11 m. vaikams, numatytos 7 pamainos, parengtos 7 skirtingos meninio ugdymo programos.
Kviečiame norinčius atlikti kūrybinę praktiką, asistuoti dailės pedagogams edukacinių užsiėmimų metu, mėgstančius dirbti su vaikais.
Siūlome įdomią  dailės edukacijos patirtį, dirbant komandoje su profesionaliais menininkais, galimybę ir patiems įgyvendinti kūrybines užduotis su vaikais.
Numatomos veiklos darbo dienomis 9.00 iki 17.00 (galima pasirinkti pusdienius), nemokamas maitinimas (pietūs ir pavakariai) drauge su stovyklos dalyviais.
Kontaktai:
Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla
info@dailesmokykla.lt
www.dailesmokykla.lt
+370 614 47011

Menų fabrikas LOFTAS ieško savanorių!

Pirmadienis, 31 gegužės, 2021

Menų fabrikas LOFTAS ieško darbščių savanorių, kurie nesibaimina darbo ir mėgsta padėti siekiant bendro rezultato. Vasarą LOFTO terasoje turėsime savaitinius koncertus, muzikos Inkubtoriaus „Novus“ konkursą, tad po beveik metų tylos, liūdna tikrai nebus! Tačiau, kad šie renginiai įvyktų ieškome iniciatyvių savanorių, norinčių prasmingai praleisti vasarą bei įgyti naudingos patirties susijusios su renginių organizavimu nuo pasiruošimo iki realizavimo.

Kvietimas yra atviras ir su atrinktais savanoriais susisieksime asmeniškai registracijoje nurodytu el. paštu. Savanoriavimo laikas įprastai antroje dienos pusėje, nuo 14-15 val., tad savanorystę su mokslais gali derinti tiek moksleiviai, tiek studentai. Įprastai renginiai prasideda 18 val. ir baigiasi 22 val.

Ieškome savanorių šioms pozicijoms:
– Techninis pasiruošimas renginiui (fizinė pagalba renginių montažui/demontažui, erdvių tvarkymui ir atnaujinimui, bendros teritorijos priežiūra);
– Pasiruošimas/darbas per renginius (bilietavimas, plakatų/tentų kabinimas, rezervacijų, bendros tvarkos priežiūra);
– Pagalbiniai darbai prie kompiuterio (renginių komunikacija, duombazės palaikymas, informacijos rinkimas ir apipavidalinimas, kt pagalbiniai darbai).

Norinčius vasarą savanoriauti Lofte, kviečiame pildyti anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZAvxaxd7cKXg4N0nyH2ea-EQFH1l4qG89WiYbdeFJasdcVg/viewform

Šiuolaikinės lietuvių muzikos festivalis „Muzikos ruduo“ kviečia prisidėti prie festivalio rengimo

Sekmadienis, 11 spalio, 2020

Šiuolaikinės lietuvių muzikos festivalis “Muzikos ruduo” kviečia prisijungti prie festivalio rengimo ir ieško 1-2 savanorių garso ir apšvietimo technikos parengimui (nesudėtingi garso ir apšvietimo įrangos montavimo darbai) ir 1-2 savanorių pagalbai prieš koncertus, koncertų metu ir po koncerto (kėdžių pastatymas ir surinkimas, bilietų tikrinimas ir lankytojų registravimas ir pan.)

Festivalis vyks spalio 13 – 17 dienomis. Daugiau informacijos apie festivalį http://muzikosruduo.lt/

Susidomėjusius kviečiame parašyti el. paštu info@muzikosruduo.lt

Prisijunk prie Palangos kultūros ir jaunimo centro savanorių komandos!

Sekmadienis, 11 spalio, 2020

Organizuojame įvairius bendruomenei skirtus renginius, iniciatyvas ir projektus, kuriuos įgyvendinant dažnai ieškome savanorių pagalbos. Ieškome žmonių, kurie norėtų ir galėtų reguliariai įsitraukti ir prisidėti prie mūsų veiklų bent 2-3 mėnesius, mažiausiai 2-3 kartus per mėnesį.

Registracijos anketą rasi čia.

Savanoriška veikla būtų naudinga ne tik Palangos ir Šventosios bendruomenėms, svečiams, ir ypatingai jaunimui, bet ir pačiam savanoriui:

– supažindinsime su įvairaus pobūdžio renginių ir veiklų organizavimu ir įgyvendinimu,

– tobulinsi bendravimo, laiko planavimo, darbo komandoje ir kitus įgūdžius, galėsi dalyvauti specialiai savanoriams skirtuose mokymuose,

– pagal galimybes suteiksime maitinimą, transportą, reikiamas priemones,

– esant poreikiui išduosime pažymą, patvirtinančią savanoriškos veiklos atlikimą,

– turėsi galimybę nemokamai sudalyvauti įvairiuose koncertuose, pasirodymuose,

– aktyvių ilgalaikių savanorių laukia padėkos dovanos bei šventinis vakaras metų pabaigoje 🙂

Reikalavimai savanoriui: atsakingumas, iniciatyvumas, domėjimasis mūsų veikla ir noras padėti. Amžiaus limito nėra, savanoriška patirtis nebūtina.

Su užsiregistravusiais savanoriais susisieksime dėl susitikimo.

Kilus klausimų kviečiame drąsiai kreiptis į jaunimo darbuotoją tel. +370 684 90741, el. paštu jaunimas@pkjc.lt, ar Facebook, Instagram žinute @palangosjaunimoerdve

Festivalis GAIDA 2020 ieško savanorių!

Pirmadienis, 28 rugsėjo, 2020

Kviečiame tapti tarptautinio aktualiosios muzikos festivalio GAIDA 2020 savanorių komandos nariu!

Jei nesi abejingas šiuolaikinei muzikai ir nori pamatyti tai, kas vyksta festivalio užkulisiuose, nieko nelauk ir užsiregistruok! Anketą rasi čia: https://forms.gle/uRwmLDS1qvfMPNu8A

Festivalis vyks spalio 22 – lapkričio 8 dienomis.
Registracija – iki spalio 7 d.

Jei turi klausimų, gali kreiptis šiuo el. pašto adresu – jovita@vilniusfestivals.lt

„Baltojo kaspino“ Festivalis kviečia savanorius

Ketvirtadienis, 17 rugsėjo, 2020

Jeigu Tu esi pilietiškas žmogus nuo 14 metų, nori, jog smurto mūsų visuomenėje mažėtų, Tau rūpi socialinė lygybė – Baltojo kaspino festivaliui reikia Tavęs!
KAS TAI? 16 dienų įvairiausių meno ir kultūros renginių, jų metu sieksime keisti kultūrines normas ir stereotipus, kurių pasekmė – kaip epidemija išplitęs smurtas lyties pagrindu. Festivalį organizuoja labdaros ir paramos fondas „Frida“. Festivalio misija yra labai sunki, tad mums reikia Jūsų pagalbos!
KADA? Festivalis vyks lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis. Taip, festivalis trunka 16 dienų, todėl savanorių pagalba – neįkainojama.
KODĖL? Turės progą prisidėti prie smurto lyties pagrindu mažinimo, galimybę susipažinti su įvairiausiais atlikėjais, išvysti įvairius kultūrinius renginius, diskutuoti socialinės lygybės klausimais su  ekspertais, patirsi kaip renginiai  organizuojami jų „virtuvės“ vietoje.  Ši savanorystė taip pat gali būti Tavo studijų praktika/ socialinės valandos mokykloje.

KĄ REIKĖS DARYTI? Išklausyti trumpą interaktyvų instruktažą fonde FRIDA, susipažinti su smurto lyties pagrindu problematika; Festivalio metu pasitikti svečius renginiuose, atsakyti į jų klausimus, pagelbėti kitais einamaisiais techniniais klausimais (nuo rūbinės iki bendravimo su atlikėjais ir IT klausimų sprendimo).
YPATINGAI REIKIA pagalbos viešosios  komunikacijos srityje: informacijos apie Festivalį kūrimas bei sklaida medijose ( pranešimų spaudai apie Festivalį bei atskirus jo renginius parengimas bei platinimas, interviu su atlikėjais bei kitų straipsnių rašymas), renginių fotografavimas, reportažų, reklaminių video kūrimas, renginių vedimas/moderavimas ir pan.

KUR? Kaunas ir Vilnius – pagrindiniai Festivalio miestai šiemet. Pagrindinės Festivalio veiklos vyks gyvai, tačiau dėl COVID-19 situacijos kai ką gali perkelti į virtualią erdvę, taigi šios srities pagalbininkai taip pat bus labai reikalingi.

APIE MUS – FOUNDATION FRIDA – https://www.facebook.com/Fr1d4

Savanoriams registruotis el. paštu registracija.frida@gmail.com iki  spalio 30 d, tel. nr. 865052858, susitikimai vyksta Rotušės a. 26 Fonde FRIDA (III a.), susitikimų laikas derinamas individualiai.

Tarptautinis šokio festivalis AURA 30 kviečia savanorius

Antradienis, 8 rugsėjo, 2020

Tarptautinis šokio festivalis AURA 30 skelbia savanorių atranką. Rugsėjo 30 –  Spalio 4 d. Kaune jau 30-tą kartą startuoja laukiamiausias rudens festivalis. Ne tik stebėti, bet ir prie festivalio organizavimo prisidėti kviečiame scenos meną mylinčius, kultūringus, iniciatyvius, energingus ir pozityvius žmones.
Laukia kupina įspūdžių kelionė po šokio pasaulį, kuri prasidės iškart, kai tik pasiryši užpildyti savanorio anketą!
Anketų lauksime iki rugsėjo 15 d.  atrinkti savanoriai bus informuoti asmeniškai. Savanoriauti kviečiame nuo 18-os metų ir vyresnius.

Ką veikia savanoriai?
Savanoris, prisijungęs prie Auros komandos, glaudžiai dirbs kartu su festivalio organizatoriais, šokėjais ir komandos nariais bei įgis patirties skirtingose festivalio organizavimo srityse:
– Šokio trupių koordinavimas (pasitikimas oro uoste, miesto aprodymas, pagalba techninio pasiruošimo ir jų pasirodymo metu ir kt.);
– Renginio atidarymas (svečių srautų valdymas, anketų dalinimas, pagalba Krepšinio namų rūbinėje, bilietų tikrinimas, informacijos teikimas);
– Komunikacija ir sklaida (menotyrinių straipsnių rašymas, reklaminės medžiagos platinimas, informacijos sklaida internete ir gyvai).
Ką gauna savanoriai?
Neišdildomus įspūdžius, naujus draugus, tobulinamus renginių organizavimo, koordinavimo bei situacijų valdymo įgūdžius, festivalio suvenyrus, festivalio veiklos dieną (trupių koordinatoriams) – nemokamus pietus!
*Esant pageidavimui, išrašoma pažyma, patvirtinanti savanorystę renginyje (mokslo ir kitoms įstaigoms).

Norėdamas tapti Tarptautinio šokio festivalio AURA 30 savanoriu prašome užpildyti  savanorio anketą:

Performansui „Navigacijos“ reikalingi 2 savanoriai!

Pirmadienis, 15 birželio, 2020

Sveiki!

Birželio 18 d. Šiuolaikinio meno centre vyks Barokinio teatro triukšmų mašinų performanso „Blogi orai“ galerinės versijos „Navigacijos“ pristatymai. Kviečiame savanorius nuo 17 iki 21 val. prisidėti prie renginio organizavimo. Savanoriai padėtų sureguliuoti žiūrovų srautus. Kodėl būtent šis renginys? Todėl kad galėtumėte pamatyti performansą „Navigacijos“, prisiliesti prie Barokinio teatro triukšmų mašinų ir susipažinti su „Operomanijos“ renginių virtuve, o perspektyvoje galbūt įsitraukti į kitų šiuolaikinių operų, multidisciplininio meno projektų įgyvendinimą.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/865225127324202/
Performanso „Navigacijos“ vaizdo įrašo fragmentas: https://vimeo.com/427684931
Daugiau informacijos apie „Operomaniją“: https://www.facebook.com/operomanija

Susidomėjusius kviečiame susisiekti el. paštu noa@noa.lt.

Su geriausiais linkėjimais,

„Operomanija“

CodeAcademy Kids kviečia savanoriauti!

Pirmadienis, 15 birželio, 2020

Sveiki! CodeAcademy Kids akademija kviečia 20m. ir vyresnius amžiaus, atsakingus, veiklius, iniciatyvius ir mylinčius vaikus savanorius atlikti savanorišką praktiką vaikų vasaros stovyklose „Silicon Valley Adventure“ 7-11 metų dalyviams ir „Silicon Valley Hi-Tech“ 11-18 metų amžiaus dalyviams. Visos stovyklos trunka po 5-ias darbo dienas ir vyksta nuo 9 val iki 18 val. Pagrindinė veikla – padėti organizuoti ir pravesti užsiėmimus, edukacijas vaikams, sportines veiklas ir kt.
Tai puiki galimybė išbandyti save, daug ko išmokti ir sužinoti, įgyti vertingos praktikos ir tobulėti!

Stovyklų datos:

– Liepos 20-24 d.
– Liepos 27-31d.

Daugiau apie stovyklas:

Silicon Valley Adventure: https://bit.ly/silicon-valley-adventure
Silicon Valley Hi-Tech: https://bit.ly/silicon-valley-hi-tech

Dėl daugiau informacijos, kreiptis:
Gediminas@codeacademykids.com

nowJapan’19 kviečia Tave tapti savanoriu

Penktadienis, 26 liepos, 2019

Vienuoliktus metus vyksiantis festivalis „nowJapan“ renka samurajų komandą ir kviečia Tave tapti savanoriu. Rugsėjo 10-15 Vilniaus senamiestyje įsikurs Japonijos kultūros sala. Visą savaitę vyks šiuolaikinio šokio ir teatro pasirodymai, muzikos koncertai, egzotiškos vakarienės su japonų šefais, tarptautinis Cosplay konkursas. O Didįjį festivalio savaitgalį vainikuos parodos, dizaino ir amatų dirbtuvės, įdomūs pranešimai. Festivalis yra erdvė kūrybiniams atradimams, pažinčiai su naujais skoniais, būdas giliau ir plačiau pažinti Japonijos kultūrą.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCKGrgWqbg5Va4xup7luXD3t25JyziYX9XVhXjEb-ZAhsn0A/formResponse