Pažaislio muzikos festivalis ieško savanorių!

pazaislio muzikos festivalisPažaislio muzikos festivalis ieško darbščių, kūrybingų ir visuomet pozityviai nusiteikusių savanorių! Jei dar nesuplanavote savo vasaros, parašykite mums. Savanorių registracija vyksta iki gegužės 29 d.!
Pažaislio muzikos festivalis – vienas didžiausių klasikinės muzikos festivalių Lietuvoje, pradėtas organizuoti 1996 metais. Festivalis vyksta visus tris vasaros mėnesius per kuriuos yra surengiama apie 40 koncertų visoje Lietuvoje. Šiais metais festivalyje dalyvaus atlikėjai iš daugiau kaip 20-ties šalių: per šimtą solistų, aktorių, šokėjų, simfoniniai orkestrai, chorai, ansambliai ir grupės. Daugiau informacijos apie festivalio istoriją bei šių metų festivalio programą rasite interneto puslapyje www.pazaislis.lt
Pažaislio muzikos festivalis šiai vasarai ieško savanorių, kurie prisijungtų prie festivalio organizatorių komandos. Tikimės, kad savanoriai mums padės ne tik sklandžiai organizuoti festivalio koncertus, bet ir savo pasiūlymais ir idėjomis prisidės prie festivalio viešinimo kampanijos. Numatomos savanorių funkcijos:
– koncertinių erdvių paruošimas, klausytojų srautų reguliavimas, bilietų kontrolė, kita pagalba koncertų vietose;
– idėjos ir pasiūlymai festivalio viešinimo kampanijai, akcijų, reklaminių renginių organizavimas ir dalyvavimas;
– rūpinimasis festivalio atlikėjais (kuo daugiau užsienio kalbų mokate, tuo geresnis savanoris esate);
– fotografavimas, straipsnių rašymas.

Pažaislio muzikos festivalis prasideda birželio 2 d. ir baigiasi rugpjūčio 27 d. Didžioji dalis festivalio koncertų rengiami savaitgaliais (penktadieniais – sekmadieniais). Savanoriams tikrai nereikės dalyvauti visuose festivalio renginiuose, bet pageidautume, kad savanoriai galėtų dalyvauti ne mažiau kaip trečdalyje koncertų. Labai prašytume, kad savanoriai būtų ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus ir galėtų dalyvauti 3 didžiausiuose festivalio renginiuose: festivalio atidaryme birželio 2 d., spektaklyje prie Kauno pilies liepos 2 d. bei festivalio uždaryme rugpjūčio 27 d.
Festivalio savanoriams žadame puikią vasarą su daugybę naujų įspūdžių ir pilnu bagažu naudingos patirties. Taip pat, keliones po gražiausius Lietuvos dvarus, šalies miestus ir miestelius, nemokamus apsilankymus visuose festivalio renginiuose, padėkas ir rekomendacijas.
Savanorių laiškų laukiame iki gegužės 29 d. el. paštu lina@kaunofilharmonija.lt

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.

%d bloggers like this: